• (0222) 236 00 33
  • sales@escelikltd.com

Kurumsal

Tarihçe


Tarihçe


1974 yılında çelik eşya ve möble üretimi ile faaliyetine başlayan Eşçelik Isı Cihazları, katı yakıtlı soba ve aksesuar imalatı ile adım attığı ısı cihazları sektöründe haklı bir konuma ulaşmıştır.

Eşçelik Isı Cihazları tüketicinin firmaya göstermiş olduğu ilgi ve ürün kalitesine duyulan güvene bağlı olarak gelişen dünya koşulları doğrultusunda ürün yelpazesini genişletmiştir. Firma halen Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikalarında katı yakıtlı sobalar (kovalı sobalar, döküm sobalar ve tuğlalı sobalar), LPG yakıtlı radyan sobalar ve katalitik sobalar ile doğalgaz sobaları üretimi ile piyasadaki talebi karşılamaktadır.

40 yılı aşkın tecrübesi, gelişim ve değişime açık yapısı, müşteri ve kalite odaklı üretim prensibi ve donanımlı insan kaynağı ile Eşçelik Isı Cihazları, pazarda öncü olan, doğru ve dürüst iş yapan, güven veren, sahiplenen ve özverili çalışan bir kuruluştur.

Sektöründe öncü ve örnek bir firma olmayı prensip edinmiş olan Eşçelik Isı Cihazları, bu doğrultuda üretim tesisleri içerisinde kurmuş olduğu AR-GE laboratuvarı ile son teknolojiye sahip, kullanıcı dostu ve kaliteli ürünler üretmektedir.

Firmamız Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi 21. Cadde’de inşa ettiği yeni fabrika binası ile de üretim kapasitesini artırarak, yakın gelecekte müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.


Evinizi Saran Sıcaklık...

Address:
Organize Sanayi Bölgesi 7. Cad. No:12 ESKİŞEHİR ,
Posta Kodu : 26110
Telefon: 0222 236 00 33 - 0222 236 05 19
Email: sales@escelikltd.com
Fax: 0222 236 05 24

Online Harita